|

אליפות הארץ במג'יק – כתב אורח (שלום אשואל)

אליפות הארץ במג'יק – כתב אורח (שלום אשואל)

אליפות הארץ 2017 – שלום אשואל (כתב אורח)

 

אחרי הפסקה ארוכה מלייב מג'יק (עדיין הייתי משחק מג'יק אונליין פה ושם), תהיתי לעצמי האם כדאי לחזור לשחק. ברגע ששמעתי שאליפות הארץ חוזרת, לא היתה כל התלבטות…

אני הולך להתחרות ואני הולך לנצח!

 

היתה רק בעיה אחת קטנה. הייתי עם 0 נקודות (Planeswalker points) באותה נקודת זמן והיו לי רק חודשיים בכדי להשלים את המכסה הדרושה כדי להעפיל. התחלתי לעשות דראפט או שניים בשבוע והלכתי לפריריליס, וכן לפריריליס ענק דו-ראשי (עם אסף שומר, אלוף הארץ ב2008) וכל טורניר שיכול לתת לי כמה שיותר נקודות. למזלי הלך לי די טוב בדראפטים של מודרן מאסטרס ופריריליסים של אמונקט, והצלחתי להגיע למספר הנקודות הדרוש.

 

הדבר היחיד שלא אהבתי באליפות הארץ היה התזמון. התאריך יוצא מיד אחרי הרוטציה מה שמגביל את הזמן שניתן לעשות ניסיונות ולהזמין קלפים. ולכן לא היתה לי ברירה אלא לבחור חבילה שהאמנתי שתשרוד את הרוטציה. שתי הבחירות ההגיוניות היו מונו-רד וטמור-אנרגיה. מכייון שהבנתי שטמור אנרגיה מתקשה נגד חבילות control, ולא היה לי מושג איך יראה הMetagame אחרי הרוטציה, החלטתי ללכת עם אסטרטגיה לינארית כמו מונו אדום. האמנתי שהדק מספיק חזק (הזורט), כדי שלא יהיה קל לשנוא אותה.

 

לא תכננתי לרשום דיווח על האליפות במהלכה, ולכן לא רשמתי פרטים ועל כן הדיווח מעט חסר. ניסיתי לשמר כמה שיותר את הפרטים החשובים ואת התחושות שלי תוך כדי הטורניר.

 

יום שישי – Last Chance Trails

 

החלטתי להגיע ביום שישי בכמה סיבות:

  1. הייתי צריך להשיג כמה קלפים אחרונים לדק, והתאים לי פחות לעשות זאת בשבת בלחץ כאשר יש אפשרות לעשות זאת בשישי בלחץ.
  2. רציתי לראות טיפה מה משחקים בארץ ולעשות התאמות סופיות הן לדק והן לסיידבורד.
  3. לעשות טעויות בשישי במקום באליפות עצמה (בסעיף זה הצטיינתי)
  4. וכמובן – לקבל Bye!

 

הגעתי סביבות 9:10 לפריק מכיוון שאחד האנשים שהביא לי קלפים התעכב ותכנן להגיע ב9:40. לקח לי כחצי שעה לארגן סופית את הדק ולסגור את הליסט. מרוב ההתלהבות לא שמתי לב שכבר נרשמו 16 אנשים לטורניר הראשון והייתי צריך לחכות לסבב הבא. מכיוון שלא הגיעו הרבה אנשים, הייתי צריך לחכות שיסתיים הסיבוב, כך ש12 אנשים מהטורניר הראשון יעופו, ואז היינו 16 שוב. אני מנצל את הזמן בשביל לשחק עם אלעד סטטנר מונו רד מול אנרג'י והולך לי די טוב. סיימנו 4-2 לטובתי (בלי סיידבורד, עם שני מנטורים מיין).

 

LCT#1 – אחרי כשעתיים בפריק הגיע הרגע המיוחד ואני מתחיל לשחק. סיבוב ראשון אני שוב מול טימור אנרג'י ומנצח במשחק שלישי ושקול. סיבוב שני נגד אספר קונטרול ושוב מנצח. סיבוב שלישי הייתי מול מונו רד. הוא על הפליי מנצח משחק ראשון, משחק שני אני מנצח. משחק שלישי הייתי חמדן ושמרתי יד של שוק שוק שוק ו 4 אדמות כי ראיתי שהוא מריץ גרסה עם runner וחשבתי שאוכל להיות יעיל במנה בתורות הראשונים להרוג לו את היצורים תוך כדי שאני אשחק יצור אם אשלוף בתור או שניים הראשונים. אני שולף אדמות ומפסיד. נכנס לTilt.

אני מתבאס על השמירה הגרועה שעשיתי אבל אוסף את עצמי ונרשם ל – LCT הבא.

LCT#2 – אני מול טמור אנרג'י. שם אני עושה מוליגן ל – 6 ושוכח לעשות סקריי (מסתבר שבמציאות הקלף העליון לא קופץ אוטומטית ושואל אותך אם לשים על הטופ או בבוטום כמו באונליין) ואני נזכר רק אחרי שאני מעביר את התור הראשון. לצערי מסתבר שזה כנראה מה שגרם לי להפסיד כי הקלף העליון היה הזורט שנייה שאם הייתי שם בבוטום הייתי משחק את ההוזרט הראשונה תור מוקדם יותר. קורה.

השעה כבר איזה 6 בערב אבל אנחנו מבקשים מעדי עוד LCT ועושים אחד אחרון עם 8 אנשים.

LCT#3 – סיבוב ראשון אני מול gain life BW שזה בין היריב הכי גרוע ואני כבר משלים עם העובדה שלא יהיה bye .היו לו שליפות לא מדהימות בשני המשחקים ולהפתעתי אני ממשיך לסיבוב הבא. סיבוב שני אני מול טל מרדיקס עם דק spell UR .אם אני לא טועה בשני המשחקים הצלחתי למצוא נקודת זמן להוריד הזורט כשהוא היה טאפ אאוט או בלי קאונטרים מה שהוביל לניצחון בסופו של דבר. בגמר אני מול יובל צוקרמן (עם אנרג'י) שאני לא חושב שניצחתי אותו אף פעם מה שהופך את הניצחון לאפילו יותר מתוק.

השעה 8 בערב ואני כבר מ- 9 בחנות אחרי יום ארוך של השגת קלפים, המתנות ארוכות, מיספלייז, טילטים אבל השגתי בהחלט השגתי את כל המטרות שהצבתי למעלה. במיוחד את 3. לבסוף,עקב זה שראיתי הרבה אנרג'י החלטתי לשחק 3 מנטורים מיין. ומכיוון שראיתי שיש גם הרבה מונו רד שמתי גם הרבסטר אחד במיין בתור מחשבה שזה לא כזה נורא גם מול דקים אחרות. הליסט הסופי נראה כך:

אליפות הארץ

 

סיבוב ראשון – Bye

 

 

סיבוב שני – יניב פרי – טמור אנרג'י

 

סיבוב שני אני נגד שחקן טוב עם דק טובה – משהו שקיוויתי שיקרה בסיבובים מאוחרים יותר אבל בזכות המנטורים שלי אני קצת אופטימי ולדעתי המאצ' קרוב ל – 50%. אני לא זוכר הרבה מהמאצ' אני רק זוכר שהשליפה של יניב במשחק הראשון הייתה ממש ממש טובה וכשאמרתי לו שזו פתיחה מושלמת הוא אמר "כן, חוץ מזה ש rootbound crag נכנסה בטאפ". משחק שני אני מנצח כי אני על הפליי ומשחק שלישי מפסיד שוב (אני בפלאד מטורף). באיזשהו שלב אני מפוצץ את הקוריייר שלי ומדסקרד 3 כדי לשלוף 4 כאשר ה- 4 ששלפתי הן 3 אדמות והרבסטר כאשר אין לי יצורים על הלוח.

באסה.

חודשים של עבודה והכנה. קיבלתי גם bye והנה אני מפסיד את הסיבוב הראשון. יש לי עוד 5 סיבובים לשחק כאשר כל הפסד כנראה מעיף אותי מה- TOP 8 . ממש לא איך שקיוויתי שיתחיל הטורניר.

אני נושם אוויר עמוק ומקווה שדברים ישתפרו במהרה.

 

סיבוב שלישי – תמיר קורן – BUG אנרג'י

 

זוכרים שקוויתי שדברים ישתפרו? נראה שהם מדרדרים מאוד מהר… זה אחד מהמאצ' אפים הקשים. ועוד יותר גרוע, זה בין הדקים הבודדות בחדר שבו המנטורים מיין הרבה פחות טובים מ abrade מה שהופך את המאצ' אפ לעוד יותר גרוע. היכולת להרוג constrictor on sight היא סופר קריטית. אדום כמעט לא יכול לנצח קונסטיקטור תור שני לתוך תור שלישי rishkar , בטח לא על הדרו. משחק ראשון אני נמעך – לא זוכר איך. כנראה מגנון הגנה…

משחק שני יש לי פתיחה ממש טובה שכוללת בסוף הזורט ואני מצליח להוריד את תמיר ל 3 חיים. בתורו שם קרטוש שחור על הקאב ( 4/4 ) ועולה ל – 8 חיים תוך כדי שהוא שם קאונטר על הזורט. יש לי קלף אחד ביד ו 4 אדמות במגרש (3 מהן בטאפ )העפתי עליו אדמה כדי לתקוף. מסתבר לתמיר ש"קלף אחרון בידי" זה שוק ו- 2+2+4 = 8. תמיר קצת בשוק וגם קצת אני. המשחק הרגיש הרבה יותר מדי קרוב בהינתן שהייתה לי פתיחה כזו טובה והייתי על הפליי. כאן מגיעה אחת מנקודות המפנה של הטורניר.

אחרי המשחק השני כשאנחנו 1-1 אני רואה את תמיר מתחיל להוציא קלפים מהדק (עם הפנים כלפי מעלה) ואני שם לב שכל הקלפים בעצם נראים כמו קלפים שטובים כנגד אדום. בהתחלה חשבתי שהוא עושה קצת אג'סטמנטס לסייבורד ופתאום אני מבין שהוא חושב שהמאצ' נגמר. תמיר לוקח את הסליפ ואומר לי " 2-1 ? משחקים ממש קרובים" חולפות כמה שניות שהרגישו כמו כמה דקות שבהם אני מנסה לחשוב מה עושים? אם אני אומר לו 1-1 אנחנו הולכים למשחק שלישי מול דק שהיא המאצ' אפ בין הגרועים שלי כאשר אני אפילו לא על הפליי. זה אומר שחודשים של הכנה וציפייה הולכים להסתיים במפח נפש ועוד לפני ארוחת הצהריים…

 

בסוף החלטתי שאני רוצה לנצח אבל אני גם יודע איך אני לא רוצה לנצח וזו לא הדרך. אם אני אמור להפסיד, אני לפחות יודע שעשיתי את המיטב שלי ושיחקתי טוב גם את סיבוב 2 וגם את סיבוב 3 ומה שצריך להיות יהיה. אני אומר לתמיר ש 1-1 והוא פשוט בהלם ומתחיל להתמלא תקווה. אנחנו הולכים למשחק השלישי והשליפה של תמיר טיפה איטית. הוא עושה vraska’s contemp להזורט שלי במיין פייז שלו אבל little does he know שיש לי עוד אחת ביד. בתורי אני מניח את השנייה ותוקף ומוריד אותו ל – 3. הוא משחק הוסטג' טייקר על הזורט. בשלב הזה הלוח נראה ככה: הוסטג' טייקר (עם הזורט תחתיו) וסקרב גוד לתמיר. לי יש רק טוקן 4/4 מקנרה ו – 4 אדמות כשאחת מהן היא רוינז. שנינו טאפ אאוט ותמיר ומעביר את התור כאשר הוא על 3 חיים. ברור לשנינו שאם אני לא שולף משהו טוב עכשיו המשחק הזה מתחיל להסתובב מאוד מהר… אני חושב בראש על אאוטים

אפשריים. סטרייק כמובן הורג אותו מייד, Ahn crop crasher נותן לי התקפה קטלנית, אברייד להוסטג' טייקר כנ"ל וכו. אני שולף לתורי ומגלה… אדמה. לעזאזל. כאן הכל נגמר… חולפת חצי שנייה ואני פתאום קולט ש 2+1 = 3. שלפתי sunscorched desert ! האדמה עושה 1 נזק ויש לי בדיוק מנה להפעיל את הרוינז לעשות 3 לראש טוטל! בשלב זה אני צועק מהתרגשות (סליחה לסובבים) כי פשוט הייתי בטוח שהטורניר שלי נגמר.

חיים חדשים. אחרי שניצחתי את המאצ' הקשה אני יודע שעדיין יש לי סיכוי לעשות טופ 8. כל מה שאני צריך לעשות זה לנצח את הסיבוב סטנדרד האחרון, ללכת 2-0 בדרפט ולעשות תיקו. לא מובן מאליו, אבל ממש אפשרי.

בדיעבד תמיר אומר לי שהוא הבין שעשה טעות ששיחק את ה contempt בתורו מה שנתן לי לתקוף עם ההזורט בתור הבא וגרם לכך שהוא הפסיד 5 חיים יקרים שכנראה איתם הוא היה מנצח.

סורי תמיר. אוהב אותך!

 

סיבוב רביעי – טל עם מונו רד

אני מנצח בקובייה ומסתכל על היד הפותחת ואני ממש בטוח בעצמי. אני על הפליי, הוא מילגן ל – 6 , ואני שולף את ההרבסטר היחידי שלי במיין ביד הפותחת. החיים יפים. 4 תורות אח"כ והזורט שלו תוקפת (בזכות המוליגן) שולחים אותי אל הסייבורד המום ועם קצת דמעות בעיניים תוהה על משמעות החיים.

האם יש בכלל אלוהים?

משחקים 2 ו3  היו מאוד מאוד קרובים. במשחק שלישי הוא שוב מלגן והייתה לי שליפה טיפה יותר מהירה והייתי על הפליי והמשחק נגמר שאני בערך על 5 חיים.

פיווו. שרדתי את סטנדרד בשלום. 3-1 . קיוויתי ל 4-0 או לפחות להפסיד בסיבוב האחרון בשביל הטיי ברייקרז אבל I’m still in contention אז אי אפשר להתלונן.

 

Draft portion

 

מתחילים לדבר על הדראפט. מה כדאי לשחק מה יהיה הכי פתוח, מה הכי טוב. יחסית לקונסטרקטד עשיתי הכנה הרבה יותר קטנה בלימטיד. קראתי כתבות ושמעתי את הפודקסט limited resources עם marshal & LSV . וגם ראיתי קצת קאברג' של אליפות העולם. עשיתי סה"כ 6 דרפאטים וכולם במג'יק אונליין.

שיחקתי:

RW אגרו/דינוזאורים – היו לי 3 hammerskulls בדק ומלא קלפים טובים. קארב טוב, רימובלים, טריקס. הפסדתי בסיבוב הראשון (סינגל אלימיניישן) במשחק השלישי לפלאד. כאשר המשחק השני היה סופר קרוב שכלל pirats cutlass תור שלישי על פירט מעופף 1/2 שבשילוב עם באונס ורימובלים של היריב גרמו לכך שהייתי יכול להוריד אותו בדיוק ל – 1 תור לפני שהוא הרג אותי. סה"כ הדק הרגישה חזקה אבל פחות אהבתי את הסגנון.

B/R pirates – זו הדק הכי all in מהדקים שהיו לי. מלא 2 דרופס, מלא פירטים וסינגריית פירטים

כולל cutlasss . פה הרצתי גם swashbuckling ו mark of the vampire שעזרו לנצח מלא רייסים.

מפתיע כמה swashbuclkign על יצור 1/2 עם פליינג מנצח בפורמט הזה. עם הדק הזו הפסדתי

בגמר.

U/B pirates – גם כאן יש הרבה סינרגיה של פירטים ויש את ה – all in . הסיבה שאני אוהב את כחול יותר היא האפשרות להגן על היצורים המכושפים שלך. הפירט 1/1 פליינג ב 1 שבהקרבה מקנטר לחש שמטרגט יצור שלך (siren stormtamer) מושלם בדק כזאת. גם מאנבל רייד וגם מגן על היצורים עם mark of the vampire . dive down גם מאוד מאוד הפתיע אותי לטובה בפורמט הזה.

היכולת להגן על יצור ב 1 מנה ממש חשובה. לבסוף גם ספל פירס עושה עבודה דומה אך אני אוהב

אותו פחות מהשניים האחרים. את הדק הזאת שיחקתי פעמיים. פעם אחת הפסדתי בגמר ופעם שנייה ניצחתי את הדראפט.

U/G merfolk – זו ללא ספק אחת הדקים הכי חזקות בפורמט כשאתה מקבל את האנקומונים. 2/2 ב- 1 בלימיטד  מעולם לא נראה טוב כמו בדק הזאת. היכולת לשים עליו river heralds boon בתור שני או כל שאר סינרגית המרפולקים (כמו המיסטיק) גורמת לקלף הזה להיות ממש ממש טוב (שלא לדבר על one with the wind בתור שלישי עם dive down בתור הגנה). בפעם הראשונה ששיחקתי את החבילה הזאת הפסדתי בגמר (נגד דק מרפולקים טיפה יותר טובה) ובפעם השנייה הייתה לי דק דינוזאורים חזקה פאק 1 עם אנקומון חזק של מרפולקים (פלוס קומון או שניים) מה שסימן לי שכנראה מרפולקים פתוח… פיק ראשון פאק שני אני פותח לייטנינג סטרייק לדק אדומה לבנה הממש טובה שלי ו – vineshaper mystic לדק מרפולקים הדמיונית שלי. בשלב הזה אני ממש שוקל האם לקפוץ מהספינה ולצלול לעבר מרפולקים. השעון מתקתק ואני אומר YOLO ולוקח vineshaper mystic . מייד אני מתחרט על הבחירה כאשר מעבירים לי captivating crew אחד הקלפים הכי חזקים באדום לבן שאני מייד לוקח. החל מפיק 3 אני רק מקבל קלפי מרפולקים טובים ולמעשה לגמרי נוטש את הקלפים האדומים והלבנים ולוקח קלפי מרפולק מעל כל דבר. יצאה בסוף דק שבורה כי לא רק ששיחקו מרפולקים לשמאלי גם מימיני היה פתוח כמו שראיתי בסוף פאק 1 ותוגמלתי בהרבה קלפים טובים בשני הבוסטרים האחרונים. כאן לא פגשתי דק מרפולקים בגמר ולכן הלכתי 3-0 .

 

הדראפט

 

פיק ראשון אני מאוד מרוצה, לוקח fathom fleet captain ומתכנן ללכת UB או BR פירטים. פיק שני מעבירים לי hammerskull ושום דבר אחר. פיק שלישי יש פירט בינוני ו imperial aerosaur . משם אני ממשיך לקבל סיגנלים לבנים חזקים ויש לי שני imperial aerosaur ואני מתכנן ללכת דיזונאורים או אדום לבן או ירוק לבן. סיימתי את בוסטר ראשון עם כמה דינוזאורים לבנים טובים, רר שחור פיראט טוב, קלף דינוזאור ירוק טוב וקלף דינוזאור אדום טוב וקלף כחול פירטים. מאוד התאכזבתי מזה שחתכו פירטים (בדיעבד הסתבר שהבחור לימני היה כחול שחור והבחור לימנו היה שחור אדום) כי אני לא ממש אוהב דינוזאורים וגם לא היה ברור לי איזה צבע נוסף אני צריך להיות.

פאק שני אני פותח vraskas’ contempt וחושב לעצמי פאק. מה אני עושה עכשיו? שחור לבן ומפיירז זה טוב אבל כל הקלפים הלבנים שלי הם דינוזאורים וסינרגיית טרייבאל חשובה בפורמט. לבסוף החלטתי שהקלף הזה הרבה יותר חזק מכל מה שהיה בפאק (לא זוכר מרוב שההבדל היה גבוה) והחלטתי לקחת את הסיכון. משם אספתי dark nourishment ועוד כמה קלפי ערפדים ומיקמתי את עצמי היטב ב – BW Dino-vamp + one pirate. המסקנה שלי מפאק 1 הוכיחה את עצמה כעוד יותר נכונה בפאק 3 ופיק שלישי או רביעי אני מקבל בוסטר עם settle the wreckage + ixalan binding . אני הולך על הרר כמובן שהוא גם די קומבו מטורף עם 3 hammerskulls . בסוף יצאה הדק הזאת:

יש כמה פילרים אבל יש הרבה קלפים טובים, רימובלים ו – settle the wreckage אז אני די אופטימי.

 

סיבוב 5 – מיגל פלימן עם אדום לבן

משחק ראשון הוא ממלגן ל – 5 והוא קצת בסקרו. אני גם מילגנתי ל 6 והייתי בסקרו אבל אחרי שיצאתי ממנו הקלפים שלי היו טיפה יותר חזקים וניצחתי. את המשחק השני אני לא זוכר אבל ניצחתי גם אותו.

 

סיבוב 6 – עמית לוגסי

אחרי סיבוב 5 אני 4-1 ואני יודע שדרוש לי עוד ניצחון ותקו כדי להגיע לטופ 8. מכיוון שהטיי ברייקרז שלי גרועים ידעתי שאני לא מגיע לטופ 8 עם 5-2 ובגלל זה גם הייתי בפוד עם אנשים שהם עם ניקוד נמוך ממני. מה שאומר שאם אני מנצח את סיבוב 6 אני מתמודד מול בנאדם עם 4-1-1 שלא יגיע לטופ 8 בוודאות עם תיקו ולכן אני מחליט לעשות תיקו בסיבוב 6 (כי יותר קל תיקו בסיבוב 6 וניצחון בסיבוב 7 מאשר ניצחון ניצחון) עמית מסכים וההחלטה השתלמה לשנינו כי שנינו ניצחנו את הסיבוב השביעי והעפלנו לטופ 8 .

 

TOP 8

 

רבע גמר – עמית לוגסי new perspectives

אני לא מכיר את הדק הזאת לאחר רוטציה ולא היה לי מושג איך המאצ' אפ עובד אז הלכתי על הדיפולט של לשים יצורים ולתקוף כמה שיותר מהר. בתור הרביעי אני יכול לשחק הזורט אבל יש לי 2-3 קלפים ביד אז לא יכול לתקוף ולעומת זאת יש לי קראשר (או יצור עם הייסט אחר) שיכול לתקוף באותו התור. עמית העביר את התור עם  4 מנות פתוחות והרחתי סטל ד’ה ראקץ’-  אז החלטתי לא לשחק את הקראשר ותקפתי במחשבה שגם אם הוא עושה סטל זה לא כזה נורא כי זה נותן לי מלא מנות להעיף עליו אדמות מהיד ולתקוף עם הזורט תור הבא וזה בדיוק מה שקרה. בתור הבא שלו הוא עושה פוג להזורט ותור לאחר מכן הוא עושה סטל שני ותור לאחר מכן I’m אפראוצ’ד ביי דה סקונד סאן.

משחק שני הייתי על הפליי, הייתה לי פתיחה סופר מהירה והמשחק נגמר מאוד מהר. משחק שלישי יש לי פתיחה מהירה. אני משחק סביב סטל שמסתבר שאין לו ואני מקווה שלא נתתי לו עוד שליפה. בתורו הוא משחק ניו פרספקטיב בדיוק עם ה – 6 מנה שלו שמביא אותו ל – 7 קלפים ביד מה שנותן לו להתחיל לעשות קומבו. הוא שולף שפט מוניטור  מה – ניו פרספקטיב  שלו ומתלהב מהשליפה ואני מבין שפה נגמרה הדרך שלי בטורניר. טנק טנק טנק…. מסתבר שהוא לא יכול לעשות קומבו ונכנע ואני עולה המום לחצי גמר

 

חצי גמר – אלוף הארץ

שוב אני מול טמור ומתפלל למנטורים. אני לא שולף את המנטורים שלי, הוא על הפליי ועם שליפה די טובה. אני בכל זאת מצליח להוריד אותו ל – 5. הוא משחק די קונסרבטיסי ולא תוקף אותי באגרסיביות מה שמונע ממני לתקוף עם יצורים אבל נותן לי איזה 4 תורות לשלוף קומבינציה של הזורט, שוק, לייטנינג סטרייק, רוינס כדי לעשות לו ברן. אני לא שולף שום דבר מאלו ומפסיד. משחק שני אני על הפליי ויש לי שליפה טובה של קרי זב  אברייד, פרוסידון, הזורט ושתי אדמות. למזלי הוא הורג את הקרי זב הראשונה שלי ואני מוריד את השנייה. למזלי  גם לו יש שליפה אטית. אני הורג לו את הקאב הראשון ומשחק קנרה ותוקף ומצליח להוריד אותו ל – 11 .  החדשות הרעות הן שכבר תור תשיעי ואני עדיין על אותן שתי אדמות מהיד הפותחת. אני חושב שאפילו רק עם אדמה שלישית הייתי מנצח אבל עם 2 שרוב הקלפים תקועים ביד ואני אפילו לא יכול לשחק שני קסמים

באותו תור אין לי דרך לנצח. The dream is dead חודשים ארוכים של התכוננות באו לסיום. אני כבר לא אהיה אלוף הארץ back to back . הייתי רק מאץ' אחד מלהיות מוזמן לאליפות העולם. הנחמה היחידה שיש לי זה שאני חושב ששיחקתי טוב כל היום. סה"כ הגעתי לטופ 4 בכל שלושת האליפויות האחרונות. הישג לא רע לכל הדעות אבל מאוד רציתי להיות מוזמן לאליפות העולם אז בעיקר הרגשתי כאב באותו רגע.

סיבוב בונוס – איתי טל מירור

מסתבר שוויזארדס רצו שמקום 3-4 יוכרעו ע"י מאצ' אז גם מבנה הפרסים היה בהתאם. מקום רביעי מקבל 800 פריקרדיטס ומקום שלישי מקבל 1200. מכיוון שהשעה הייתה 10 בלילה וגם ככה החלום מת הצעתי ליריב שנעשה ספליט על הפרסים כדי שלא נצטרך לשחק מאצ' על 400 ₪. איתי אמר שהוא חושב שהוא יכול לנצח כי הוא פייבוריט במירור ולכן הוא לא רוצה ספליט. סבבה. משחק ראשון הוא על הפליי. אנחנו מחליפים הרבה יצורים ורימובלים ואני מתחיל להפוך את המשחק  לטובתי.אין לו קלפים ביד ויש לו רק סול סקר מייג' במגרש ,אני עושה התקפה שגורמת לזה שאני מנצח תור הבא. בתורו הוא מתפדק הזורט ותוקף אותי לבדיוק 6 . עם איך שהלך החצי גמר אני כבר לא מופתע משום דבר. משחק שני הוא משחק שני קנרה ולי יש סול סקאר מייג' במגרש. אני שומר 3 מנה פתוחה ומעביר את התור והוא משחק שוק על המייג'. בתגובה אני הורג את אחד הקנרות והוא

צריך לבזבז עוד שוק כדי לתקוף. מאוחר יותר במשחק אני משחק בסוף תורו צ’נדרה’ס דיפיט (על הזורט ) עם מייג' במגרש( הוא מחייך ואומר אוקיי )וכנראה סופר את ה 400 פריק קרדיטס בראש… עד שאני מזכיר לו לגביי המייג' והוא מתבאס. בתורי אני מניח הזורט (אני חושב) ומנצח.המשחק מסתיים עם דרקון ביד שלו. בדיוק הסיבה שאני לא אוהב דרקונים במירור. משחק שלישי יש לי פתיחה די אגרסיבית בזמן שהוא עסוק בלהטיל דרקון ולשמור אותו בהגנה כי הפתיחה שלי אגרסיבית מדי. בסופו של דבר הדרקון לא מספיק בתור הגנה ואני מנצח.

 

כתוב תגובה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם