חברות/חידוש חברות במועדון 'פריק'

המוצר לא זמין לרכישה, לחץ כאן למוצרים דומים
חברות/חידוש חברות  במועדון 'פריק'
  • מקט: 99995

מחיר: 30 ILS

חברות במועדון בתשלום של 30 ש"ח, לשנה.

רציתם, ביקשתם, דרשתם, התחננתם... ומי אנחנו שנגיד לכם לא (לפחות לאורך זמן -:) ) רשת המשחקים והפנטזיה הגדולה והוותיקה בארץ משיקה כרטיס מועדון, אשר יעניק לכם הנחות על רכישותכם, ולא רק זה, יהיה לכם כרטיס מעוצב ונוצץ של פריק... ohh.... shiny....

חברות במועדון תזכה אתכם בהנחה בסך 5% על כל המוצרים בחנות ברכישה בחנויות פריק בתל-אביב או ברכישה דרך האתר (חברים במועדון יקבלו מספר חבר אשר בו יוכלו להשתמש דרך האתר על מנת לקבל את ההנחה). ההנחה אינה תקפה על מכשירים אלקטרוניים ומוצרים היקפיים כגון קונסולות למיניהן, שלטים וכו'.

החברות תקפה באופן מידי אז, לכל הרוכשים מוצרים נוספים מלבד חברות המועדון תיניתן ההנחה החל מאותה רכישה.

אז איך נרשמים?

רוצים להצטרף לקהילת פריק? מצוין! על מנת להרשם, רכשו את המוצר כפי שהינכם רוכשים כל מוצר אחר דרך אתרנו (וכמובן, ניתן גם לרכוש את החברות במועדון במקום, בחנות עצמה). לאחר שהזמנתכם תקלט במערכת, אחד מנציגי השירות שלנו יצרו איתכם קשר במהירות ויאשרו את כל פרטיכם, וימלאו איתכם טלפונית שאלון אישי.

לחלופין, מצורפת לכל ההזמנות החדשות גלויית פרטים אישיים. כל לקוח המזמין מוצר דרך אתרנו יקבל אחת. אם תרצו להרשם, כל מה שיהיה עליכם הוא למלא את השאלון המצורף בגלויה ולשלוח אותה במעטפה, בצירוף כשלושים שקלים, בחזרה אלינו.

כך או כך, לאחר שנקבל את כל פרטיכם האישיים נשלח את הפרטים אל המערכת, ובתוך כשלושה שבועות-חודש יגיע אליכם כרטיס המועדון החדש שלכם, אשר יזכה אתכם בשלל הנחות.

חוות דעת על המוצר

ממוצע דירוג מוצר 0 (0 חוות דעת גולשים) , כתוב חוות דעת למוצר